Tour België/Nederland van Paul Batto jr.

Paul Batto jr
Paul Batto Jr. kent het leven ‘on the road’ als geen ander. Batto is niet alleen een doorgewinterd blues muzikant, hij klinkt minstens zo doorleefd als vele Amerikanen, maar ook een liefhebber van songs uit de vroege jaren van de vorige eeuw. Een ‘crooner’ van formaat, met invloeden zoals John Lee Hooker tot Frank Sinatra. Een bijzonder stemgeluid en een virtuoos op gitaar met een uniek eigen repertoire. Zijn ‘jongste’ cd heet ‘A Lonesome Road’, het moge duidelijk zijn dat er maar een weg is voor een zoon van de Balkan met muziek in zijn bloed.

Paul Batto tourt van 12 t/m 28 september door de lage landen.
Friday, September 12: Del Mar, St. Truiden
Saturday, September 13: Blues Sphere, Luik (B)
Sunday, September 14: De Waag, Haarlem
Tuesday, September 16: Huisconcert, Vlaardingen
Wednesday, September 17: Chris Nix Wobben, Enschede
Thursday, September 18: De Bunker, Gemert
Friday, September 19: private event, Uitgeest
Saturday, September 20: Keerpunt, Spijkerboor
Sunday, September 21: BP, Mortsel (B)
Tuesday, September 23: Cultuurhuis Heerlen
Wednesday, September 24: ’t Rozenknopje: live in de Knop , Eindhoven
Thursday, September 25: Whispers, Assen
Friday, September 26: Podium Café ‘Peter en Leni’ , Steendam
Saturday, September 27: Het Keizershof Turnhout Turnhout (B)
Sunday, September 28: Bluesclub Thelane Oostburg